Moja prvá hra pre deti Ovocný sad

Moja prvá hra pre deti Ovocný sad

Stolová kooperatívna hra na zlepšenie zručností a jemnej motoriky

Je čas zberu v ovocnom sade, ale pozor na Thea - drzého havrana, ktorý chce ukradnúť lahodné čerešne, jablká, hrušky a slivky. Dokážete spoločne zhromaždiť všetko ovocie predtým, ako Theo príde do sadu? Kooperatívna hra na zber ovocia.

Detská spoločenská hra Ovocný sad v atraktívnom vyhotovení. Pravidlá sú prispôsobené malým deťom a herný materiál je prispôsobený pre malé detské ruky. Úlohou hráčov je pozbierať ovocie zo stromov predtým, než dôjde havran na koniec cesty. Hra podporuje spoluprácu medzi hráčmi. Pred začiatkom hry všetko ovocie uložte na hernú dosku na zodpovedajúce ovocné stromy. Každý hráč dostane košík, ak budú hrať hru viac ako 4 hráči, tak viacerí hráči zdieľajú spolu jeden košík. Deväť častí skladačky havrana vyberte z rámu a dajte ich na kôpku tak, aby boli pripravené na hru. Pripravte si hraciu kocku vedľa herného plánu.

Pravidlá hry:

Hra sa hrá sa v smere hodinových ručičiek. Hráč, ktorý najviac nedávno jedol ovocie, začína ako prvý. Ak sa hráči nedokážu dohodnúť, ktorý z nich to je, potom hru začína najmladší hráč hodením kociek.

Čo si hodil?

  • Červená, žltá, zelená alebo modrá farba? Ak v ovocnom sade stále existuje ovocie tejto farby, vyberte ho a vložte do plechovky.
  • Ovocný kôš? Vyberte ovocie z ľubovoľného stromu, ktorý sa vám páči, a vložte ho do plechovky.
  • Havran Oh nie! Theo je stále bližšie a bližšie. Presuňte ho o jednu dlaždicu do sadu.
  • Teraz je na rade ďalší hráč, ktorý hodí kockou.

Záver hry:

Podarilo sa vám nazbierať všetko ovocie a vložiť ho do plechovky skôr, ako havran dorazil do sadu? Gratulujeme! Všetci vyhrávajú spoločne. Vďaka nášmu spoločnému úsiliu ste boli rýchlejší ako Theo. Ak Theo odíde z posledného dielika cesty a vstúpi do sadu skôr, ako pozbierate všetko ovocie, vyhráva on a vy všetci prehrávate.

Hra rozvíja:

  • Zručnosť a jemnú motoriku
  • Pozornosť a rýchlosť
  • Osvojenie základov hry s pravidlami

Balenie obsahuje: 1 skladačku havrana (9 kusov skladačky), 4 košíky na ovocie, 10 zelených jabĺčok, 10 párov červených čerešní, 10 žltých hrušiek, 10 modrých sliviek, 1 hernú dosku, 1 hraciu kocku so symbolmi a návod.

Tip: Hru si môžete uľahčiť použitím všetkých 8 dlaždíc ciest. Ak si chcete cestu trochu sťažiť, položte 5 alebo menej dlaždíc.