Hravé učenie a radosť z objavovania

Hravé učenie a radosť z objavovania

Geniuso knihy pomáhajú rozvíjať logické myslenie, komunikačné zručnosti aj slovnú zásobu. Knihy sú doslova nabité obsahom, ktorý na slovenskom trhu nemá obdobu. Vďaka mäkkej väzbe sú ľahšie a spratnejšie. Vojdú sa aj do batôžka či kabelky, a tak si ich môžete vziať vždy so sebou. Vaše deti sa nudiť už nikde nebudú. S knihami môžu deti pracovať aj samostatne, keďže prikladaním hovoriaceho pera na piktogramy a obrázky sa dozvedia, čo majú robiť, a svoju prácu si aj samy skontrolujú. Stačí zapnúť Geniuso pero, aktivovať knihu a prikladať ho na ikony, úlohy alebo obrázky. Automaticky sa spustí zvukový súbor a knižka v okamihu „ožije".

Geniuso pero (model V500) funguje so všetkými Geniuso, resp. IRS hovoriacimi knihami. Hneď ako doma rozbalíte tento balíček, okamžite s nimi môžete začať pracovať. V pere máte všetko pripravené, takže ho stačí zapnúť, aktivovať priložením na logo na obálke knihy a následne ho už len prikladať na piktogramy, úlohy alebo obrázky v knihe. Práca s Geniuso hovoriacim perom je hračkou pre všetky vekové kategórie. Hovoriace pero Geniuso reprodukuje nahratý text/zvuk z hovoriacich kníh cez zabudovaný reproduktor alebo cez slúchadlá pripojiteľné k peru. Súčasťou balenia je aj USB-C kábel. Pero funguje na vstavanú dobíjateľnú Li-ionovú batériu. Nabíja sa bežne dostupnou štandardnou USB nabíjačkou alebo pripojením pera k počítaču.