EkoToys Drevené farebné domino

EkoToys Drevené farebné domino

Veľká dominová súprava vo farebnom vyhotovení

Dbáte na to, aby vaše dieťa už odmalička obklopovalo kvalitné prostredie a vyrastalo medzi kvalitnými prírodnými materiálmi? Ak je to tak, určite sa vám zapáči dominová súprava kociek od spoločnosti EkoToys. Celkom 430 kusov kociek na domino a ďalšie tvary, ktoré umožňujú vytvárať najzaujímavejšie trasy a cestičky v jednom veľkom balení. Všetky kocky nájdete v pevnom vrecku z prírodného plátna. Možnosť kombinovania s čisto prírodnou súpravou domina od EkoToys.

 Domino vyrobené z kvalitného bukového dreva

Celá súprava dominových kociek EkoToys je vyrobená z bukového dreva, ktoré sa vyznačuje svojou jemne ružovkastou farbou, dostatočnou tvrdosťou aj pevnosťou. Jednotlivé dieliky sú nalakované štyrmi druhmi farebného laku v červenej, žltej, zelenej a modrej farbe a niektoré dieliky sú ponechané vo svojom prírodnom variante. Dominová súprava ponúka okrem stavania cestičiek aj najrôznejšie hry s farbami. Kocky sú potiahnuté lakom, ktorý má certifikát pre výrobky určené deťom. Výroba kociek je v súlade s normami CE, zaisťujúca bezpečnú hru dieťaťa. Bezpečnosť hrania zaisťuje aj väčšia veľkosť kociek, tak aby ich dieťa pri hre nemohlo prehltnúť. Rozmery kocky domina 50 x 25 x 8 mm. Mix 4 druhov farieb - zelená, červená, modrá a žltá.

EkoToys Drevené farebné domino