Kostýmové čiapočky rozprávky a profesie

Kostýmové čiapočky rozprávky a profesie

Čiapočky rozprávky, zvieratká a profesie pre deti

Rozprávkové a zvieracie čiapočky náš obchod ponúka na základe dopytu z materských škôl a detských centier. Ich jednoduché použitie oceňujú všetky pani učiteľky aj mamičky malých detí. Sú vhodné na dramatizáciu rozprávok. Deti nasadením masky strácajú ostýchavosť z verejného vystupovania. Prostredníctvom čiapočky sa premenia na ich obľúbené zviera a dokážu sa krásne vyhrať. A pretože sa radi hrajú aj dospelí, niektoré zvieracie čiapočky ponúkame aj vo väčších veľkostiach. Čiapočky sú vyrobené zo 100% bavlnenej priedušnej látky. Je možné ich prať do 30°C. Majú jednoduché zapínanie na suchý zips. Veľkosť je štandardná pre deti od 3 do 7 rokov.

NOE.9958, kostýmové čiapočky rozprávková sada

Cenovo zvýhodnená sada 30 ks čiapočiek v praktickom látkovom batohu. Sada obsahuje čiapočky: gašparko, čert, Karkulka, žaba, myška, zajac, medveď, veverička, mravec, lienka, ježko, líška, vlk, vrana, psík, mačka, kohút, sliepka, kuriatko, kravička, prasiatko, koza, 3x kozliatko, somárik, húska, bocian, kačka a teliatko.

NOE.9958 Čiapočky rozprávková sada

NOE.2665, kostýmové čiapočky sada zvieratká s ňufáčikom

Cenovo zvýhodnená sada 21 ks čiapočiek zvieratiek v praktickom látkovom batohu. Sada obsahuje čiapočky: prasiatko, tučniak, sliepka, kohút, papagáj, mačka, líška, ovečka, medveď, zajac, opica, vlk, pes, žaba, myš, somárik, kôň, capko, jeleň, kravička a ježko.

Noe Čiapočky sada zvieratká s ňufáčikom, 21 ks

NOE.2666, kostýmové čiapočky sada rozprávky a profesie

Cenovo zvýhodnená sada 27 ks čiapočiek - masiek v praktickom látkovom batohu. Sada obsahuje čiapočky: princezná, princ, kráľ, kráľovná, pestúnka, čarodejník, šašo, drak, rytier, Robin Hood, lúpežník, pirátska šatka, pirátska páska, škriatok, permoník, černokňažník, biela pani, záhradník, poštár, výpravca, kuchár, námorník, doktor, zdravotná sestra, policajt, vojak a kúzelník.

Noe Čiapočky sada Rozprávky a profesie, 27 ks

NOE.1434, kostýmové čiapočky exotická sada Safari

Cenovo zvýhodnená sada 19 ks čiapočiek zvieratiek v praktickom látkovom batohu. Sada obsahuje čiapočky: zebra, slon, lev, levica, hroch, koala, žirafa, nosorožec, tiger, plameniak, tukan, krokodíl, antilopa, panda, mýval, gorila, gepard, klokan a kakadu.

Čiapočky exotické zvieratká